Soklová lišta dub 50 mm x 18 mm x 2600 mm
Číslo výrobku 5648654Popis výrobku
Číslo výrobku 5648654
Zásuvné soklové lišty slouží k perfektnímu zakončení jakékoli podlahy. Snadno tak vytvoříte harmonický a jednotný pocit v místnosti. Snadno se montují a dodávají se v rovné verzi hodící se ke každému druhu dřeva.
Údaje výrobce
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936057713
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Druh: | MDF-lišty |
| Montážní technika: | Klipy |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Tloušťka: | 18 mm |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Dub |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,16 kg |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šířka: | 2,60 m |
| Hloubka: | 1,8 cm |





