Kosche Holzwerkstoffe Soklová lišta bílá 1 ks, 16 x 58 x 2500 mm
Číslo výrobku 6366934Popis výrobku
Číslo výrobku 6366934
Soklová lišta o rozměru 16 x 58 x 2500 mm z MDF. Rychle a snadno se instaluje. V případě potřeby je možné ji přelakovat barvou bez rozpouštědel.
Údaje výrobce
Kosche Holzwerkstoffe GmbH & Co. KG
Bövingen 100
53804 Much
info@kosche.de
4002718788221
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Podlahová lišta |
| Druh: | Soklové lišty |
| Montážní technika: | Přibíjení hřebíky / Lepení / Klipsování |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Tloušťka: | 58 mm |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Bílá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,40 kg |
| Výška: | 5,8 cm |
| Šířka: | 1,6 cm |
| Hloubka: | 2,50 m |





