Kaindl Soklová lišta 50/18, bílá 67157, 2600 x 50 x 18 mm
Číslo výrobku 6584783Popis výrobku
Číslo výrobku 6584783
Pomocí vysoce kvalitních soklových lišt vytvoříte optimální a designově vhodný přechod mezi podlahou a stěnou. Chrání stěny před mechanickým poškozením při čištění podlahy. Soklové lišty s perfektně laděným dekorem lze rychle a jednoduše upevňovat lištovými svorkami.
- Nosný materiál: HDF
- Upevňovací technika: lištové svorky
Spodní hrana soklové lišty Kaindl je vyfrézována pod úhlem 4° a lze ji proto snadno a přesně umístit na podlahy Kaindl. Soklová lišta je na zadní straně velkoryse drážkovaná. Tato drážka umožňuje "skryté" pokládání elektrických vedení (např. kabely reproduktorů, telefonní linky, interkomové systémy atd.). Navíc usnadňuje instalaci v případě nerovných stěn.
Údaje výrobce
Heberndorfer Leistenfabrik GmbH
Heberndorf 88
07343 Wurzbach/Thüringen
info@hlf-gmbh.com
9006936057102
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Druh: | MDF-lišty |
| Montážní technika: | Klipy |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Tloušťka: | 18 mm |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Bílá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,15 kg |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šířka: | 1,8 cm |
| Hloubka: | 2,60 m |





