Döllken Profiles Lišta Q SLK 60 3041 60 x 21,5 x 2500 mm
Číslo výrobku 5660931Popis výrobku
Číslo výrobku 5660931
Systémové lišty Q SLK 60 jsou vhodné pro laminátové podlahy, elastické krytiny, LVT, PVC a CV. Velký výběr moderních dekorů. Jednoduchá montáž vruty nebo lepením. Kabelový kanál pro neviditelnou instalaci kabelů. Měkké manžety zabraňující pronikání vlhkosti u podlahy a stěny. Příslušenství pro každý dekor. Možnost vložení světelného difuzéru pro LED osvětlení.
Kabelová lišta s doplňkovou funkcí LED osvětlení
Chtěli byste dát svému pokoji jedinečný designový vzhled? S LED proužkem pro kabelové lišty Q SLK 60 je to snadné. Vyberte správný dekor pro Vaši podlahovou krytinu. Opatřete si čirý proužek pod objednacím kódem 566172. Následuje montáž soklové lišty vložením LED kabelu do kanálu lišty. Nakonec kanál lišty zakryjte světelným difuzérem.
Údaje výrobce
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4004616418491
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Druh: | Fóliované lišty |
| Montážní technika: | Šroubování / lepení |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Vhodné do vlhkého prostoru |
| Materiál: | PVC |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 430 g |
| Výška: | 2,50 m |
| Šířka: | 6,0 cm |





