Döllken Profiles lišta KSL 60 15 x 60 x 2550 mm, bílá
Číslo výrobku 5471990Popis výrobku
Číslo výrobku 5471990
Döllken Profiles soklové lišty KSL jsou vyrobeny s jádrem z tvrdých vláken potažené plastem pomáhají k dokonalému napojení Vaší podlahy na stěnu. Jsou kompatibilní s díly systému 9 a jsou k dostání v různých dekorech.
Údaje výrobce
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4006511511208
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Univerzální |
| Druh: | Plastové lišty |
| Montážní technika: | Přibít / nalepit |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Vhodné do vlhkého prostoru |
| Barva: | Bílá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 720 g |
| Výška: | 2,55 m |
| Šířka: | 6,0 cm |
| Hloubka: | 1,4 cm |







