LUX-TOOLS Švédské hrábě Comfort 150 cm s násadou
Číslo výrobku 5619291Popis výrobku
Číslo výrobku 5619291
Tyto LUX-TOOLS švédské hrábě Comfort jsou praktickou zahradní pomůckou a využijete je na spolehlivé shrabání většího množství listí a zahradního odpadu. Jsou opatřeny 22 robustními, zaoblenými hroty o celkové pracovní šířce 42 cm. Jsou vyrobeny z kvalitní uhlíkové oceli. Průměr napevno zabudované, kuželovité násady o délce 150 cm činí 2,8 cm. Jsou vyrobeny ze dřeva s certifikací FSC®, takže padnou příjemně do ruky.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873203671
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Průměr násady: | 2,8 cm |
| Délka násady: | 150 cm |
| Maximální pracovní šířka: | 41,5 cm |
| Materiál násad: | Dřevo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,01 kg |
| Výška: | 18,3 cm |
| Šířka: | 4,1 cm |
| Hloubka: | 1,1 cm |





