LUX-TOOLS Silniční smeták 40 cm s násadou
Číslo výrobku 1424233Popis výrobku
Číslo výrobku 1424233
LUX-TOOLS silniční smeták 40 cm s násadou je univerzálně vhodný pro všechny čisticí práce ve venkovních prostorech. Tento smeták spolehlivě odstraňuje všechny druhy hrubých nečistot z podlahy s hladkým povrchem, např. asfalt nebo znečištěná podlaha dílny. Je vybaven násadou délky 130 cm a má šířku záběru cca 40 cm.
Štětiny jsou syntetické.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875831001
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Průměr násady: | 2,35 cm |
| Délka násady: | 130 cm |
| Maximální pracovní šířka: | 40 cm |
| Materiál násad: | Dřevo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 900 g |
| Výška: | 140,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 6,6 cm |







