LUX-TOOLS Obloukové hrábě 16 hrotů
Číslo výrobku 1002708Popis výrobku
Číslo výrobku 1002708
LUX-TOOLS obloukové hrábě se 16 hroty se hodí k hrabání, srovnávání ploch zahrady nebo i přemisťování větších hmot jako např. štěrku nebo betonu. Oblouk dává hrábím velkou stabilitu a umožňuje velmi dobré vedení. Mají pracovní šířku 41 cm a dřevěnou násadu s certifikací FSC o rozměrech 1400 mm x 28 mm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873005053
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Průměr násady: | 2,8 cm |
| Délka násady: | 140 cm |
| Maximální pracovní šířka: | 40 cm |
| Materiál násad: | Dřevo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,63 kg |
| Výška: | 155,0 cm |
| Šířka: | 42,0 cm |
| Hloubka: | 11,0 cm |





