LUX-TOOLS Hrábě se 14 hroty s násadou 150 cm
Číslo výrobku 1863935Popis výrobku
Číslo výrobku 1863935
LUX-TOOLS hrábě se 14 hroty z práškově lakované oceli mají 1,5 m x 28 mm dlouhou násadu ze dřeva. Násada LUX-TOOLS hrábí je opatřena otvorem pro praktické prostorově úsporné uskladnění tohoto výrobku. Velmi robustní LUX-TOOLS hrábě mají pracovní šířku 38,5 cm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873202667
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Průměr násady: | 2,8 cm |
| Délka násady: | 150 cm |
| Maximální pracovní šířka: | 38,5 cm |
| Materiál násad: | Dřevo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,43 kg |
| Výška: | 156,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |





