LUX-TOOLS Hrábě na listí s nastavitelnou šírkou 32-52 cm, délka násady 150 cm
Číslo výrobku 5527239Popis výrobku
Číslo výrobku 5527239
S hráběmi na listí LUX-TOOLS můžete zametat a shrabávat listí a zahradní odpad na rozsáhlých plochách trávníků, kamenitých i zpevněných plochách. Jsou vybaveny 22 pružnými plochými hroty, přičemž pracovní šířku lze nastavit v rozmezí 32 cm až 52 cm. List a hřebenové zuby jsou vyrobeny z pozinkované oceli. Součástí dodávky je násada o průměru 28 mm a délce 1,5 m. Je vyrobena z robustního borového dřeva s certifikátem FSC.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873203688
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Průměr násady: | 2,8 cm |
| Délka násady: | 150 cm |
| Maximální pracovní šířka: | 52 cm |
| Materiál násad: | Dřevo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,28 kg |
| Výška: | 184,0 cm |
| Šířka: | 33,0 cm |
| Hloubka: | 7,0 cm |





