Flex-Well Kuchyňská skříňka Capri pod dřez, bez dřezu, 50 x 82,2 x 57,1 cm
Číslo výrobku 6558142Popis výrobku
Číslo výrobku 6558142
CAPRI
Série Capri se skládá z různých doplňkových skříněk - horních, spodních, prosklených, vysokých a mnoha předkonfigurovaných kuchyňských sestav - vyberte si tedy tu, co zrovna potřebujete. Skříňky jsou vyrobeny z dřevotřískových desek potažených melaminem (MFC) a opatřeny kovovými úchytkami v černé matné barvě. Vnitřní část korpusu je bílá a vnější část je v dekoru dubu Endgrain, stejně tak jako sokl. Čela skříněk mají černou matnou barvu. Kuchyně a většina kuchyňských skříněk je opatřena pracovní deskou v dekoru dubu Endgrain o tloušťce 28 mm, která je vyrobena z vysokotlakého laminátu (HPL) s obsahem dřeva až 90 %. Kuchyně a kuchyňské skříňky jsou dodávány v rozloženém stavu a jsou oboustranně montovatelné (vpravo i vlevo).
Flex-Well
Flex-Well je jedním z lídrů na německém trhu v oblasti rozložených kuchyní. Veškeré dřevěné části jsou vyrobeny v Německu. Společnost Flex-Well nabízí samostatné skříňky, spotřebiče a kompletní kuchyňské bloky, buď již vybavené spotřebiči, nebo k vybavení spotřebiči vašeho výběru. Vyberte si ze široké nabídky tohoto dodavatele.
Cenově výhodné kuchyně a skříňky Flex-Well jsou dodávány v rozloženém stavu až k Vám domů. Díky přiloženému návodu je snadno a rychle nainstalujete. Berte prosím na vědomí, že k připojení nové kuchyně je nutné některé příslušenství zakoupit zvlášť. V případě potřeby si nechte poradit na naších prodejnách OBI od plánovačů kuchyní nebo našich odborných poradců.
Údaje výrobce
Flex-Well Vertriebs GmbH & Co. KG
Industriestr. 80
32120 Hiddenhausen
info@flex-well.de
4047584070223
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Matný |
| Barva přední části: | Černá |
| Barva korpusu: | Dub Endgrain |
| Funkce Softclose: | Bez funkce softclose |
| Dřez: | Bez dřezu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 16,7 kg |
| Výška: | 82,0 cm |
| Šířka: | 50,0 cm |
| Hloubka: | 57,0 cm |












