22.9.2020 9:58


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Vitavia Skleník Venus 6200 HKP 4 mm antracit

Číslo výrobku 5473665

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Skleníky

Popis výrobku

Číslo výrobku 5473665

Vitavia skleník Venus pomůže stát se ambiciózním hobby zahrádkářem každému. Pomocí Vitavia Venus je možné vytvořit ty nejlepší podmínky pro rostliny. Na půdorysné ploše 6,2 m2 je možné nechávat přezimovat rostliny nebo pěstovat zeleninu a bylinky. Skleník Venus 6200 z eloxovaného hliníku přesvědčí svojí í stabilní konstrukcí a velmi kvalitním prosklením z lehkých komůrkových desek, které jsou odolné vůči UV záření.

4 mm komůrkové polykarbonátové desky Energeticky úsporné komůrkové polykarbonátové desky o tloušťce 4 mm s odolností vůči UV záření jsou maximálně nerozbitné a lámou díky svému mléčnému povrchu světlo tak, aby nebylo nutné rostliny více zastiňovat. Zasklení se provádí bez tmelu pomocí nerezových pružných svorek pro upevnění skla.

Lehce posuvné dveře a zvedací střešní okno Skleník Venus 6200 je vybaven posuvnými dveřmi s kuličkovým uložením pro lehký chod. Pro optimální větrání lze zvednout obě standardní střešní okna a efektivně tak zabránit hromadění tepla ve skleníku.

Snadná montáž K instalaci skleníku Venus 6200 není potřeba žádné velké řemeslné zručnosti. Přehledný montážní návod se srozumitelnými obrázky provází montáží skleníku Venus 6200 postupně krok za krokem.

Konstrukce: Střecha + stěny: Komůrkové desky (HKP) z polykarbonátu odolného vůči UV záření (PC), tloušťka desek 4 mm
- Rám: hliník
Rám:hliník
- 1 posuvné dveře
- 1 střešní okno

Rozměry:
- Výška boční stěny: 124 cm
- Podstavec (Š x H): 192 cm x 317 cm
- Dveře (V x Š): 161 cm x 61 cm

Vyobrazené díly příslušenství (regály, stoly), dekorace ani rostliny nejsou součástí dodávky. Vyobrazené díly příslušenství (regály, stoly), dekorace a rostliny ani zobrazený ocelový základ nejsou součástí dodávky. Pro dosažení pravoúhlosti a rovinnosti doporučujeme použít vhodný ocelový základ.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Základní plocha:6,2 m²
Zakrytí:4mm komůrkové polykarbonátové desky
Šířka:195 cm
Hloubka (boční pohled):321 cm
Materiál:Hliník
Ocelový fundament:K objednání jako příslušenství
Dveře:Jednokřídlé dveře
Základní tvar:Obdélníkový
Výška hřebene:197 cm
Světlá šířka dveří:61 cm
Barva:Antracitová šedá
Krycí materiál:komůrkové desky
Tloušťka krycí stěny:komůrkové desky 4 mm
Stanoviště:Volně stojící skleník
Průchodný:Průchodný
Práh dveří:Není bezbariérový
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:40,1 kg
Výška:197,0 cm
Šířka:195,0 cm
Hloubka:3,21 m

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru