Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Vitavia Skleník Triton 6200 ESG 3 mm

Číslo výrobku 5739560

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Skleníky

Popis výrobku

Číslo výrobku 5739560

Technické provedení s trojitým šarmem. Jedinečná zásuvná technologie skleníku Triton je po celé délce tvořena křišťálově průzračným bezpečnostním sklem (ESG), a tak zajistí vysokou stabilitu skleníku ve větru. Zasklení beze svorek společně se zploštělými designovými profily a lepší využití materiálu odlišuje Triton od ostatních modelů této třídy, a vzniká tak hezký rovnoměrný povrch. Je dostupný ve třech různých velikostech s půdorysem od 3,8 do 6,3 m2 a ve dvou barvách: eloxovaný hliník nebo smaragd (práškově lakovaný).

Triton se vyznačuje novou a velmi jednoduchou zásuvnou technologií s kompletně olemovanými, příp. orámovanými deskami. Proto se také vyznačuje vysokou stabilitou vůči nárazům větru i bez dodatečných systémů na zabezpečení vůči větru. Křišťálově průhledné bezpečnostní sklo (ESG) poskytuje volný pohled do skleníku a zahrady, takže se skleník opticky atraktivně začlení do zahrady. Triton se dodává včetně ocelového základu. V závislosti na modelu je Triton vybaven jedním nebo dvěma střešními okny, která zajišťují dobré větrání. Součástí standardní výbavy jsou rovněž okapy. Dveře lze volitelně namontovat buď jako posuvné, nebo výkyvné. Šířka dveří je 60 cm a výška 164 cm.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Základní plocha:6,2 m²
Zakrytí:Tvrzené bezpečnostní sklo
Šířka:198 cm
Hloubka (boční pohled):317 cm
Materiál:Hliník
Ocelový fundament:Se základovým rámem
Dveře:Jednokřídlé dveře
Základní tvar:Obdélníkový
Výška hřebene:208 cm
Světlá šířka dveří:61 cm
Barva:Hliník
Krycí materiál:sklo
Tloušťka krycí stěny:jednotabulové bezpečnostní sklo 3 mm
Stanoviště:Volně stojící skleník
Průchodný:Průchodný
Práh dveří:Není bezbariérový
Bezpečnostní sklo:S bezpečnostním sklem
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:194,8 kg
Výška:2,08 m
Šířka:197,7 cm
Hloubka:3,17 m

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru