Vitavia Skleník Apollo 5000 vč. základny, HKP 4 mm, smaragdová, 193 x 257 cm
Číslo výrobku 5473897Popis výrobku
Číslo výrobku 5473897
Skleníky Apollo nabízí vše, co začátečník či expert pro své skleníkové zahradničení potřebují. Skleník Apollo je k dispozici v 5 velikostech, aby vyhovoval potřebám každého zahradníka. Ve skleníku můžete pěstovat zkvětiny, zeleninu a ovoce. Skvěle se bude dařit i citlivé zelenině, jako jsou rajčata okurky nebo cukety. Skleník Apollo vám umožní vypěstovat si čerstvé a zdravé jídlo.
Skleník má robustní konstrukci s vysoce kvalitním zasklením vícevrstvými polykarbonátovými deskami (HKP) o tloušťce buď 4 nebo 6 mm, které jsou stabilní vůči UV záření. HKP desky zajišťují vyvážené rozložení slunečního záření a zároveň chrání vaše rostliny před intenzivním slunečním zářením.
Včetně základnového rámu a okapů
Skleník Apollo je dodáván včetně ocelového základnového rámu a okapů. Základnový rám poskytuje skleníku stabilitu a umožnuje snadnou manipulaci. Integrované okapy zajišťují odtok dešťové vody. V závislosti na modelu je skleník Apollo vybaven 1 nebo 2 střešními okny, které poskytují rostlinám optimální ventilaci.
Hladké posuvné dveře
Skleníky jsou vybaveny jednokřídlími dveřmi s rozměry 174 x 61 cm (V x Š). Pro lepší manipulaci jsou dveře vybaveny kuličkovými ložisky. Oproti řadě Venus mají skleníky Apollo nízký podlahový práh, který umožňuje bezbariérový přístup a snižuje riziko zakopnutí.
Konstrukce a rám
Vysoce kvalitní hliníkové profily jsou opatřeny práškovým povlakem pro dlouhodobou ochranu proti korozi a povětrnostním vlivům. Pro lepší stabilitu je konstrukce v rozích a na střeše zesílena výztuhami a u modelu 7500 jsou výztuhy také na bocích konstrukce.
Rozměry:
- Výška hřebene: 209 cm
- Výška okapů: 136 cm
Rozměry základny:
- 2500: 193 x 136 cm
- 3800: 193 x 195 cm
- 5000: 193 x 257 cm
- 6200: 193 x 321 cm
- 7500: 193 x 384 cm
Pěstební plocha:
- 2500: 2,50 m2
- 3800: 3,80 m2
- 5000: 5,00 m2
- 6200: 6,20 m2
- 7500: 7,50 m19
Údaje výrobce
EPH Schmidt
Höfkerstrasse 30
44149 Dortmund
produkthinweise@eph-schmidt.de
4005717191603
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka: | 195 cm |
| Hloubka (boční pohled): | 261 cm |
| Výška hřebene: | 207 cm |
| Barva: | Smaragd |
| Materiál bočních stěn: | Hliník |
| Světlá šířka dveří: | 61 cm |
| Základní plocha: | 5 m² |
| Dveře: | Jednokřídlé dveře |
| Ocelový fundament: | Se základem |
| Základní tvar: | Obdélníkové |
| Práh dveří: | Podlahový práh dveří |
| Bezpečnostní sklo: | Bez bezpečnostního skla |
| Průchodný: | Pochozí |
| Stanoviště: | Volně stojící skleník |
| Krycí materiál: | Komůrkové desky |
| Počet Okapy (ks): | 2 ks |
| Tloušťka zakrytí: | 4 mm |
| Odolné vůči UV záření: | Odolné vůči UV záření |
| Úspora vody: | Bez funkce úspory vody |
| Tvar střechy: | Sedlová střecha |
| Obsahuje podlahu: | Bez podlahy |
| Konstrukce: | Zásuvný a šroubový systém |
| Povrchová úprava: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 49,9 kg |
| Výška: | 2,09 m |
| Šířka: | 193,0 cm |
| Hloubka: | 2,57 m |





