Tunelový foliovník
Číslo výrobku 5877592Popis výrobku
Číslo výrobku 5877592
Vyrobeno z UV odolné PVC fólie a ocelové trubky s práškovým nátěrem, průměr 25 mm. Dveře se dvěma zipy, 6 rolovacích okeních otvorů# Kontstrukce pomocí zasouvacího systému. Š 250 x H 400 x V 200 cm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121267304
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka: | 250 cm |
| Hloubka (boční pohled): | 400 cm |
| Výška hřebene: | 200 cm |
| Barva: | Zelená |
| Materiál bočních stěn: | Ocel s práškovaným nátěrem |
| Základní plocha: | 10 m² |
| Dveře: | Jednokřídlé dveře |
| Základní tvar: | Obdélníkové |
| Práh dveří: | Podlahový práh dveří |
| Bezpečnostní sklo: | Bez bezpečnostního skla |
| Průchodný: | Pochozí |
| Stanoviště: | Volně stojící skleník |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 28,5 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šířka: | 4,00 m |
| Hloubka: | 2,50 m |









