23.1.2021 15:54


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Skleník Triton 7500 HKP 6 mm tmavě zelený včetně základů

Číslo výrobku 5473285

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Skleníky

Popis výrobku

Číslo výrobku 5473285

Technické provedení s trojitým šarmem: Jedinečná technika skleníku Triton se zásuvnými jednotkami neusnadňuje pouze nasazování komůrkových desek při montáži, ale postará se ještě navíc o vysokou stabilitu vůči nárazům větru a o mimořádný vzhled. K dostání je s půdorysnou plochou 7,5 m a s povrchovou úpravou v tmavě zelené barvě. Montážní technika prošla výraznou změnou a vylepšením, takže hliníkové rámy lze snadno a pohodlně opatřit komůrkovými polykarbonátovými (PC) deskami o tloušťce 6 mm. Skleník Triton byl speciálně konstruován pro zakrytí z komůrkových desek. Nová a velmi jednoduchá technika se zásuvnými jednotkami, při které se desky kompletně olemují, resp. orámují. Proto se také vyznačuje vysokou stabilitou vůči nárazům větru i bez dodatečných systémů na zabezpečení vůči větru. Mléčný povrch komůrkových desek láme světlo, takže většinou není potřeba žádné odstínění. Model Triton 7500 je opatřen 2 střešními okny, která zaručují dobré větrání. Dveře lze volitelně namontovat buď jako posuvné,nebo výkyvné. Má šířku 65 cm a výšku 164 cm.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Základní plocha:7,5 m²
Šířka:198 cm
Hloubka (boční pohled):379 cm
Materiál:Hliník
Ocelový fundament:Se základem
Dveře:Jednokřídlé dveře
Základní tvar:Obdélníkový
Výška hřebene:208 cm
Světlá šířka dveří:60 cm
Barva:Tmavě zelená
Krycí materiál:komůrkové desky
Tloušťka krycí stěny:komůrkové desky 6 mm
Stanoviště:Volně stojící skleník
Průchodný:Průchodný
Práh dveří:Není bezbariérový
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:79,1 kg
Výška:2,07 m
Šířka:198,0 cm
Hloubka:3,79 m

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru