Fóliovník tunelový 197 x 180 x 180 cm
Číslo výrobku 5799028Popis výrobku
Číslo výrobku 5799028
Fóliovník pomůže vytvořit prostor pro pěstování rostlin, který je vhodný a spolehlivě chráněný před větrem a nepříznivým počasím. Fóliovník je vybaven polyetylénovou fólií odolávající ultrafialovému záření a konstrukcí z robustních ocelových práškově lakovaných trubek.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121261944
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka (boční pohled): | 180 cm |
| Výška hřebene: | 197 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál bočních stěn: | Kov s práškovým nátěrem |
| Základní plocha: | 3,24 m² |
| Dveře: | Jednokřídlé dveře |
| Základní tvar: | 4hranný |
| Práh dveří: | Podlahový práh dveří |
| Bezpečnostní sklo: | Bez bezpečnostního skla |
| Průchodný: | Pochozí |
| Stanoviště: | Volně stojící skleník |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 12,8 kg |
| Výška: | 197,0 cm |
| Šířka: | 180,0 cm |
| Hloubka: | 180,0 cm |







