Fóliovník s regály 200 cm x 140 cm x 140 cm
Číslo výrobku 5479977Popis výrobku
Číslo výrobku 5479977
Fóliovník je vhodný k pěstování zeleniny, ovoce nebo okrasných rostlin. Fóliovník je vybaven osmi policemi o rozměrech 4 cm x 58 cm x 29 cm. Rám je vyroben z práškově lakovaného kovu o průměru 16 mm a je potažený PE fólií. Fóliovník má tloušťku 140 g/m2 a je odolný vůči UV záření. Jelikož se nejedná o ocelový skleník, není nutná ocelová základna. Rolovací 60 cm dveře umožňují snadný pohyb kolem skleníku. Součástí balení jsou kolíčky, které chrání skleník před větrem.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121152716
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka (boční pohled): | 140 cm |
| Výška hřebene: | 140 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál bočních stěn: | Kov s práškovým nátěrem |
| Světlá šířka dveří: | 60 cm |
| Základní plocha: | 1,96 m² |
| Základní tvar: | 4hranný |
| Práh dveří: | Podlahový práh dveří |
| Průchodný: | Pochozí |
| Stanoviště: | Mobilní skleník |
| Krycí materiál: | Fólie |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 12,9 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šířka: | 140,0 cm |
| Hloubka: | 140,0 cm |



