Floraworld Fóliovník Classic 150 x 50 x 100 cm
Číslo výrobku 6627335Popis výrobku
Číslo výrobku 6627335
Údaje výrobce
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883050827
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka (boční pohled): | 50 cm |
| Výška hřebene: | 148 cm |
| Barva: | Transparentní zelená |
| Materiál bočních stěn: | PVC |
| Světlá šířka dveří: | 75 cm |
| Základní plocha: | 5 m² |
| Základní tvar: | 4hranný |
| Práh dveří: | Podlahový práh dveří |
| Průchodný: | Není pochozí |
| Stanoviště: | Mobilní skleník |
| Krycí materiál: | Fólie |
| Počet Okapy (ks): | 0 ks |
| Tloušťka zakrytí: | 0,09 mm |
| Propustnost světla (%): | 85 % |
| Odolné vůči UV záření: | Odolné vůči UV záření |
| Tvar střechy: | Plochá střecha |
| Obsahuje podlahu: | Bez podlahy |
| Konstrukce: | Zásuvný systém |
| Povrchová úprava: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Maximální zátěž sněhem: | 0 kg/m² |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,93 kg |
| Výška: | 150,0 cm |
| Šířka: | 100,0 cm |
| Hloubka: | 50,0 cm |









