24.10.2020 19:14


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Vakuový pytel na oblečení s háčkem

Číslo výrobku 5552161

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Skladování textilu

Popis výrobku

Číslo výrobku 5552161

Praktický vakuový pytel na oblečení s háčkem je ideální na uskladnění sezónního oblečení nebo jiných textilií, které se mohou skladovat v zavěšeném stavu. Výhodou vakuování je, že své oblečení můžete uskladnit prostorově úsporně a bez mačkání. Po vyjmutí z obalu získají textilie zase svůj původní objem. Kromě odstranění problémů s místem poskytuje pytel na oblečení také ochranu před prachem, moly a vlhkostí.

Oblečení je uskladněno řádně a s úsporou místa
Díky transparentnímu materiálu můžete kdykoliv zkontrolovat obsah pytle, aniž byste ho museli otevírat. Oblečení určené ke komprimování se se šatním ramínkem jednoduše zavěsí na zabudovaný závěs v pytli. Poté se pytel pevně uzavře pomocí klipu a vysaje se z něj vzduch vysavačem nebo ruční pumpou. Pytel na oblečení má rozměry 105 cm x 70 cm (D x Š).

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Vakuové šetřiče místa
Rozměry a hmotnost (netto)
Výška:105,0 cm
Šířka:70,0 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru