Zásuvkový box Cover Line 3 zásuvky
Číslo výrobku 5147632Popis výrobku
Číslo výrobku 5147632
Zásuvkový box Cover Line nabízí se svými 3 zásuvkami mnohostranné využití. Skladné zásuvkové boxy lze použít ve sklepě, v dílně nebo v garáži. Navíc nacházejí využití i v kanceláři. Díky transparentním zásuvkám máte vždy dobrý přehled o jejich obsahu.
Údaje výrobce
TONTARELLI LUX S.A.
Rue Bommel 3
Z.A.E. Robert Steichen
4940 Hautcharage
service@tontarelli.it
8009404195604,8009404253069
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 8,5 l |
| Druh: | Zásuvkový box |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,72 kg |
| Výška: | 44,0 cm |
| Šířka: | 27,0 cm |
| Hloubka: | 37,0 cm |







