Vložka Divider se 4 odděleními pro úložný box K-Latch
Číslo výrobku 1100684Popis výrobku
Číslo výrobku 1100684
Praktická vložka Divider díky 4 oddělením zajišťuje optimální využití vašeho boxu K-Latch. Díky této vložce budete mít lepší přehled o obsahu boxu. Je stohovatelná a vyznačuje se snadnou manipulací.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183086855
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 208 g |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 31,5 cm |
| Hloubka: | 24,0 cm |









