Vkládací police pro dřevěnou bednu, borovice opalovaná, 36,5 x 215 x 24 cm, 2 ks
Číslo výrobku 5519202Popis výrobku
Číslo výrobku 5519202
Vkládací police přemění jednoduchou dřevěnou bednu v užitečný regál. Tento regál lze flexibilně použít například v obývacím pokoji, kuchyni nebo koupelně. Hodí se k uložení a uspořádání novin, knih, koření a mnoha dalších věcí. K montáži vkládací police není nutné šroubování, dá se jednoduše založit. Rozměry police jsou 36,5 cm x 21 cm x 24 cm (V x Š x H). Je vyrobena ze 100 % z borovicového dřeva s certifikací FSC® a hodí se pro bedny o rozměrech 23,9 cm x 39 cm x 58,5 cm (V x Š x H) a 23,9 cm x 39 cm x 29,2 cm (V x Š x H). Součástí dodávky jsou dva kusy.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871149773
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Dřevo |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,05 kg |
| Výška: | 36,5 cm |
| Šířka: | 21,5 cm |
| Hloubka: | 2,4 cm |







