Víko pro úložný box Home XXM Purist Blue 77 x 58,5 cm
Číslo výrobku 5620836Popis výrobku
Číslo výrobku 5620836
Víko se hodí k úložnému boxu Home XXM. Přesvědčí snadnou manipulací a sklopným víkem, takže je možné box otevřít ze 2 stran. Víko je vyrobené z plastu, a proto je obzvláště robustní a má dlouhou životnost.
Údaje výrobce
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183115609
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | S víkem |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 934 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šířka: | 77,0 cm |
| Hloubka: | 58,5 cm |



