Víko pro úložný box Home XM - XL Cassis
Číslo výrobku 5620802Popis výrobku
Číslo výrobku 5620802
Víko se hodí k úložným boxům Home velikostí XM a XL. Přesvědčí jednoduchou manipulací. Víko je vyrobené z plastu, a proto je obzvláště robustní a má dlouhou životnost.
Údaje výrobce
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183115579
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | S víkem |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 355 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šířka: | 58,7 cm |
| Hloubka: | 39,0 cm |



