Víceúčelový Bi box XS, modrý, 10 x 26,5 x 16 cm
Číslo výrobku 1100759Popis výrobku
Číslo výrobku 1100759
BI Box se vyznačuje zajímavým designem a výborně se hodí k ukládání různých předmětů denní potřeby. Dekorativní box je vybaven průhledným okénkem, které umožňuje rychlý náhled do obsahu boxu. Díky dvěma kvalitním úchytkám lze box velmi dobře uzavřít.
Údaje výrobce
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183032425
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 3 l |
| Druh: | ClipBox |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 245 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 26,5 cm |
| Hloubka: | 16,0 cm |



