Úložný box W plochý s víkem Butterfly, 4 kolečka šedý 16,5 x 74 x 37 cm
Číslo výrobku 1082072Popis výrobku
Číslo výrobku 1082072
Úložný box W plochý s víkem Butterfly se výborně hodí k ukládání různých předmětů denní potřeby. Je univerzálně použitelný a stohovatelný. Díky 4 kolečkám můžete box velmi snadno přemisťovat.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183099466
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 35 l |
| Druh: | Univerzální krabice |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | S kolečky |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,16 kg |
| Výška: | 16,5 cm |
| Šířka: | 37,0 cm |
| Hloubka: | 74,0 cm |















