Úložný box Scuba M se silikonovým kroužkem ve víku černý
Číslo výrobku 1100734Popis výrobku
Číslo výrobku 1100734
Úložný box Scuba M s víkem a 4 robustními uzávěry/rukojeťmi je velmi robustní a výborně se hodí k ukládání různých předmětů denní potřeby. Ve víku zapuštěný těsnicí kroužek umožňuje téměř hermetické uzavření boxu.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183044213
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | ClipBox |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,82 kg |
| Výška: | 34,0 cm |
| Šířka: | 39,0 cm |
| Hloubka: | 49,5 cm |









