Úložný box Scuba L se silikonovým kroužkem ve víku a 4 kolečky černý
Číslo výrobku 1100718Popis výrobku
Číslo výrobku 1100718
Robustní úložný box Scuba s víkem, 4 robustními rukojeťmi a 2 stabilními kolečky se výborně hodí k ukládání různých předmětů denní potřeby. Ve víku zapuštěný těsnicí kroužek umožňuje téměř hermetické uzavření boxu. Má univerzální použití, využijete jej např. k přepravě či uložení Vašich věcí.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183032555
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | ClipBox |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | S kolečky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,73 kg |
| Výška: | 35,0 cm |
| Šířka: | 78,0 cm |
| Hloubka: | 39,5 cm |
















