Úložný box K-Latch S s víkem 18 x 39 x 29 cm
Číslo výrobku 1100643Popis výrobku
Číslo výrobku 1100643
Robustní úložný box K-Latch S s víkem a 2 ergonomickými rukojeťmi se výborně hodí k ukládání různých předmětů denní potřeby. Je univerzálně použitelný, např. jako úložný nebo přepravní box.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183086770
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | ClipBox |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Transparentní |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 704 g |
| Výška: | 18,0 cm |
| Šířka: | 39,0 cm |
| Hloubka: | 29,0 cm |







