Úložný box Home XM se 4 kolečky, fuchsia 15,5 x 57 x 38,5cm
Číslo výrobku 1100544Popis výrobku
Číslo výrobku 1100544
Úložný box Home XM je univerzálně použitelný a stohovatelný. Ideálně se hodí k ukládání různých předmětů denní potřeby. Má 4 kolečka.
Víko není součástí balení, ale je možné ho dokoupit zvlášť.
Údaje výrobce
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183102166
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzální krabice |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | S kolečky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 689 g |
| Výška: | 15,5 cm |
| Šířka: | 57,0 cm |
| Hloubka: | 38,5 cm |





