Úložný box Divider Low s víkem šedý
Číslo výrobku 1100627Popis výrobku
Číslo výrobku 1100627
Úložný box Divider Low je praktický box s víkem. Je univerzálně použitelný a stohovatelný. V šedém provedení.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183086763
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Stohovatelný box |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 105 g |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šířka: | 20,0 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |











