Úložný box Divider High šedý
Číslo výrobku 1100635Popis výrobku
Číslo výrobku 1100635
Úložný box Divider High je univerzálně použitelný. Box v šedém provedení je stohovatelný. Rozměry boxu jsou (V x Š x H): 15 x 10 x 10 cm.
Údaje výrobce
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183086756
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzální krabice |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 68 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |







