Tontarelli Zásuvkový box Cover Line, antracit, 4 zásuvky, 27 cm x 83 cm x 37 cm
Číslo výrobku 5190509Popis výrobku
Číslo výrobku 5190509
Tontarelli zásuvkový box Cover Line z plastu zaujme svou funkčností. Box má 4 zásuvky vždy s objemem 13,5 l. Je univerzálně použitelný a hodí se jako skvělý organizér například v kanceláři, v garáži nebo také ve sklepě. Zásuvky mají formát A4.
V
Údaje výrobce
TONTARELLI LUX S.A.
Rue Bommel 3
Z.A.E. Robert Steichen
4940 Hautcharage
service@tontarelli.it
8009404195680,8009404253083
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 13,5 l |
| Druh: | Zásuvkový box |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Není stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,86 kg |
| Výška: | 83,0 cm |
| Šířka: | 27,0 cm |
| Hloubka: | 37,0 cm |





