Tontarelli Úložný box MAYA L s víkem bílá, 38,5 x 33 x 54,5 cm, 16,2 l
Číslo výrobku 6802896Popis výrobku
Číslo výrobku 6802896
Obdélníková víceúčelová nádoba s víkem a vestavěnými madly. Úložný box Maya L je kontejner s lineárním minimalistickým designem. Tento prostorný box lze použít jako prostorově úsporné řešení pro nepřístupná místa (např. nad skříně) nebo jej lze umístit přímo na podlahu, případně v kombinaci s jinými box z řady. Díky funkčnímu designu se zvýšenými okraji na víku lze box z této řady snadno a bezpečně stohovat a zajistit, aby větší boxy sloužily jako základna. K dispozici také ve verzích XS, S, M a XL.
Tontarelli: 100% Made in Italy
Tontarelli je jedním z největších výrobců kuchyňských plastových předmětů v Evropě. Inteligentní doplňky zcela vyrobené v Itálii, vyznačující se jednoduchou použitelností a moderním designem.
Údaje výrobce
Tontarelli Spa
Strada Provinciale 10
600 22 Castelfidardo AN
info@tontarellishop.it
8009404269800
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Úložný box |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Bílá |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 576 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 36,0 cm |
| Hloubka: | 28,0 cm |





