Tontarelli Skládací košík Voila břidlicově modrý 47,5 x 35 x 4,3/23,6 cm, 32 l
Číslo výrobku 6847362Popis výrobku
Číslo výrobku 6847362
Tento skládací košík Tontarelli Voila je nezbytným doplňkem pro ty, kteří hledají praktické řešení pro přepravu a skladování. Košík je skládací - strany košíku snadno přeložíte přes sebe a výška košíku se sníží na pouhých 4,3 cm z původních 23,6 cm. V zavazadlovém prostoru, prádelně nebo technické místnosti je skládací košík Voila vždy funkčním a chytrým řešením.
Údaje výrobce
TONTARELLI LUX S.A.
Rue Bommel 3
Z.A.E. Robert Steichen
4940 Hautcharage
service@tontarelli.it
8009404011911
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 32 l |
| Druh: | Skládací přepravka |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Modrá |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Nevhodné pro podložky |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 668 g |
| Výška: | 4,3 cm |
| Šířka: | 47,5 cm |
| Hloubka: | 35,0 cm |





