Tontarelli Pojízdný vozík Mito 3, limetková, 40 x 29 x 62 cm
Číslo výrobku 6616577Popis výrobku
Číslo výrobku 6616577
Pojízdný vozík Tontarelli Mito 3 bude vaším praktickým pomocníkem v kuchyni i koupelně. K dispozici má 3 košíky (police) s vyvýšenými okraji, díky kterým nedojde k vypadávání předmětů. Díky kolečkům, jež jsou otočná o 360°, s ním můžete lehce manipulovat a přemisťovat ho tak z místa na místo. Materiál je odolný proti rzi a plísním.
Rozměry košíku (Š x H x V): 29,5 x 39,5 x 9,5 cm
Údaje výrobce
Tontarelli Spa
Strada Provinciale 10
600 22 Castelfidardo AN
info@tontarellishop.it
8009404248119
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Regálový úložný box |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Zelená |
| S kolečky: | S kolečky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 865 g |
| Výška: | 62,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 29,0 cm |




