Tontarelli Pojízdné přepravky Eva 3, šedá, 38 x 28 x 63 cm
Číslo výrobku 6616619Popis výrobku
Číslo výrobku 6616619
Pojízdné přepravky Tontarelli Eva 3 umožní přehledné uložení věcí. Využít je můžete v koupelně, komoře, garáži i ve sklepě. Vozík obsahuje 3 úložné prostory, do nichž uschováte celou řadu vybavení. Opatřená je kolečky, která zajistí její pohodlné přemísťování, a víkem.
Rozměry: 63 x 38,2 x 28,2 cm
Údaje výrobce
Tontarelli Spa
Strada Provinciale 10
600 22 Castelfidardo AN
info@tontarellishop.it
8009404233139
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Přepravka |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Šedá |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | S kolečky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,75 kg |
| Výška: | 63,0 cm |
| Šířka: | 38,0 cm |
| Hloubka: | 28,0 cm |




