tesa Úložný box Baboo s víkem vel. S, matná bílá/bambus, 110 x 122 x 102 mm
Číslo výrobku 6326227Popis výrobku
Číslo výrobku 6326227
Pohodlné a praktické úložné řešení do koupelny - jednoduché připevnění pomocí Tesa Powerstrips Waterproof. Úložný box Tesa Baboo v bílé barvě velikosti S s bambusovým víkem je perfektní na řádné a organizované uskladnění potřeb pro péči o tělo nebo jiných hygienických potřeb. Nádoba je vyrobena z kvalitního bílého plastu a má jednoduchý vzhled, díky kterému se hodí do každé koupelny. Není zapotřebí vrtat. Přiložené lepicí pásky Tesa Powerstrips Waterpoof XL zajišťují vodotěsné lepení s max. přídržnou silou 3 kg. Pásky lze snadno a beze zbytku odstranit.
Poznámka
- Košík je vhodný pro připevnění na dlaždice, kov, mramor, sklo, dřevo a mnoho plastů (ABS, PS, akryl)
- Košík není vhodný pro montáž na kámen, cement, omítku, tapety, nástěnné textilie, barvy a plasty jako PP, PE a PTFE
- Rozměry (V x Š x H): 110 x 122 x 102 mm
Obsah balení výrobku: 1x úložný box, 1x základnová deska, 3x proužek, 2x hadřík na primer, 1x návod
Přídržná síla: 3 kg
Údaje výrobce
tesa tape s.r.o.
Walterovo námestí 329/3
15800 Praha 5
support@tesa.com
4063565154140
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Bílá |
| S krytem: | S víkem |
| Skládací: | Není skládací |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 224 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 12,2 cm |
| Hloubka: | 10,2 cm |













































