Surplus Systems Skládací přepravka Mini, černá, 3,1 l
Číslo výrobku 5210927Popis výrobku
Číslo výrobku 5210927
Skládací přepravka je ideální k přepravě a uchovávání různých předmětů. Lze ji snadno a rychle rozložit a zase složit. Je recyklovatelná.
Údaje výrobce
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260363022989
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Skládací přepravka |
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Barevné |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 155 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 16,1 cm |
| Hloubka: | 23,8 cm |



