Surplus Systems Sada koleček pro eurobox Maxi 80 x 60 cm
Číslo výrobku 7013436Popis výrobku
Číslo výrobku 7013436
Údaje výrobce
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260593971378
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Odstín: | Šedá |
| S krytem: | Bez víka |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | S kolečky |
| Bezpečné pro potraviny: | Nebezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pro podložky: | Vhodné pro podložky |
| Včetně řetězu pro otevření popelnic: | Bez řetězu |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 620 g |
| Výška: | 8,2 cm |
| Šířka: | 10,3 cm |
| Hloubka: | 23,0 cm |



