Smartstore Víko k úložnému boxu Compact XS, šedá
Číslo výrobku 6394449Popis výrobku
Číslo výrobku 6394449
Víko pro úložný box SmartStore Compact. Víko lze použít také jako podložku nebo odkládací plochu na drobné díly. Vysoce kvalitní materiál, který lze snadno umýt ručně nebo v myčce nádobí.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411760105630
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | SAN |
| Odstín: | Šedá |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 41 g |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |








