SmartStore Víko Compact Square šedé 20 x 20 x 2,5 cm
Číslo výrobku 6884274Popis výrobku
Číslo výrobku 6884274
Víko SmartStore Compact Square
Nádoby SmartStore Compact Square jsou ideální pro všechny druhy malých úložných prostor v domácnosti. Optimalizujte své úložiště na pultech, v zásuvkách, na policích nebo ve skříních. Nádoby zapadají bez víka a stohují s víkem. Stejné víko funguje s velikostí Compact Clear Square M i L. Víko lze také použít jako takové, jako robustní podnos, ke shromažďování a ukládání malých předmětů na pultech a policích nebo v zásuvkách a skříních.
Všechny výrobky Compact-products jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který se snadno čistí ručně nebo v myčce na nádobí. Vyrobeno ve Finsku, z potravinářského plastu SAN s 20% podílem obnovitelných zdrojů (přiděleno pomocí přístupu ISCC hmotnostní bilance).
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411760123634
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Skládací: | Není skládací |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 139 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šířka: | 20,0 cm |
| Hloubka: | 20,0 cm |









