SmartStore Víko Compact Slim šedé 10 x 29 x 2 cm
Číslo výrobku 6925077Popis výrobku
Číslo výrobku 6925077
SmartStore Compact je moderní a multifunkční skladovací řešení pro domácnost. Nadčasová a modulární řada je navržena pro použití ve skříňkách a zásuvkách, stejně tak i v policích a na pracovních deskách. Skladovací box SmartStore Compact Slim je ideální pro uložení dlouhých předmětů, jako jsou svíčky, příbory v kuchyni, štětce a tužky v kanceláři, štětce na make-up, tuby zubní pasty, řasenky a další. Víko SmartStore lze použít k uzavření stejnojmenného boxu nebo jej využít jako robustní misku pro sběr a ukládání drobných předmětu na pracovní desky, police, do zásuvek, skříněk a dalších. Všechny produkty řady Compact jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který se snadno čistí i v myčce nádobí. Vyrobeno ve Finsku z 20% recyklovaného plastu vhodného pro použití s potravinami.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411760113635
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | SAN |
| Odstín: | Šedá |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 79 g |
| Výška: | 1,9 cm |
| Šířka: | 9,8 cm |
| Hloubka: | 28,9 cm |




















