SmartStore Úložný koš Essence Slim levandulový 29,5 x 10 x 6,5 cm, 1,3 l
Číslo výrobku 6884118Popis výrobku
Číslo výrobku 6884118
Úložné koše SmartStore Essence
SmartStore Essence je řada moderních úložných košů. Díky lehkému a vzdušnému designu jsou tyto koše nutností pro každodenní skladování. Úzký koš je ideální pro ukládání malých a vysokých předmětů, jako jsou pera a jiné kancelářské potřeby, potřeby pro umění a řemesla, malé hračky nebo jiné často používané předměty. Slim-size je modulární s velikostí M a S. Koše mají rukojeti pro snadné zvedání a na výběr jsou různé moderní barvy. Vyrobeno ve Švédsku, z odolného recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462104112
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 1,3 l |
| Skládací: | Není skládací |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 98 g |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 29,5 cm |









