SmartStore Úložný koš Essence S modrý 20,5 x 14,5 x 7,5 cm, 1,6 l
Číslo výrobku 6884084Popis výrobku
Číslo výrobku 6884084
Úložné koše SmartStore Essence
SmartStore Essence je řada moderních úložných košů. Díky lehkému a vzdušnému designu jsou tyto koše nutností pro každodenní skladování. Malý koš S je ideální pro ukládání kancelářských potřeb, uměleckých a řemeslných potřeb, hraček nebo jiných často používaných menších předmětů. Velikost S je modulární s velikostí M a Slim. Koše mají rukojeti pro snadné zvedání a na výběr jsou různé moderní barvy. Vyrobeno ve Švédsku, z odolného recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462115514,7332462104075
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 1,6 l |
| Skládací: | Není skládací |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 98 g |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Hloubka: | 20,5 cm |









