SmartStore Úložný koš Essence L modrý 36,5 x 27 x 15 cm, 11,4 l
Číslo výrobku 6884092Popis výrobku
Číslo výrobku 6884092
Úložné koše SmartStore Essence
SmartStore Essence je řada moderních úložných košů. Díky lehkému a vzdušnému designu jsou tyto koše nutností pro každodenní skladování. Velký koš L je ideální pro ukládání oblečení, hobby předmětů, uměleckých a řemeslných potřeb, časopisů, hraček nebo jiných často používaných předmětů. Velikost je vhodná pro dokumenty A4. Koše mají rukojeti pro snadné zvedání a na výběr jsou různé moderní barvy. Vyrobeno ve Švédsku, z odolného recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462115439,7332462106338
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 11,4 l |
| Skládací: | Není skládací |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 410 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 27,0 cm |
| Hloubka: | 36,5 cm |









