SmartStore Úložný box Dry 13 antracitový 40 x 30 x 20 cm, 13 l
Číslo výrobku 6884175Popis výrobku
Číslo výrobku 6884175
Úložné boxy SmartStore Dry
Úložné boxy SmartStore Dry jsou voděodolné úložné boxy pro náročné skladovací podmínky. Tyto boxy jsou vybaveny supertěsným víkem a jsou ideálním úložným řešením pro ochranu před prachem, vlhkostí a hmyzem. Se stupněm krytí IP64 (13 l) nebo IP44 (34 l, 55 l) ochrání Vaše důležité věci a vzpomínky a udrží je v bezpečí, ať už jsou uloženy ve sklepě, na půdě, na chatě, v karavanu nebo na lodi. Vyrobeno ve Švédsku, z odolného plastu vhodné k použití s potravinami.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462062139
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 12 l |
| Skládací: | Není skládací |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 961 g |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šířka: | 30,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |











