SmartStore Úložný box Compact Square M bílý 20 x 20 x 12 cm, 3,6 l
Číslo výrobku 6884233Popis výrobku
Číslo výrobku 6884233
Úložné boxy SmartStore Compact Square
Nádoba SmartStore Compact Square M je vhodná pro skladování všeho od suchých potravin, sklenic, tub a dalších potravin v kuchyni až po různé toaletní potřeby v koupelně.
Všechny výrobky Compact-products jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který se snadno čistí ručně nebo v myčce na nádobí. Nádoby zapadají bez víka a stohují s víkem. Kontejner se snadno zvedá a přemisťuje díky madlům. Víka se prodávají samostatně. Vyrobeno ve Finsku, z potravinářského plastu SAN s 20% podílem obnovitelných zdrojů (přiděleno pomocí přístupu ISCC hmotnostní bilance).
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411760118104
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 4,7 l |
| Skládací: | Není skládací |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Uzamykatelné: | Není uzamykatelné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 258 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 20,0 cm |
| Hloubka: | 20,0 cm |









