Smartstore Úložný box Compact S, bílá, 1,5 l
Číslo výrobku 6394456Popis výrobku
Číslo výrobku 6394456
Moderní, univerzální úložný ložný box pro domácnost SmartStore Compact je určen na uložení kosmetických a hygienických potřeb v koupelně nebo kancelářských pomůcek v domácí kanceláři. Díky stylovému designu lze tento box umístit i do viditelného prostoru. Vysoce kvalitní materiál, který lze snadno umýt ručně nebo v myčce nádobí. Víka jsou k dostání zvlášť. Řada SmartStore Compact je modulární a stohovatelná, hluboký okraj usnadňuje a zajišťuje stohování.
Víko není součástí balení a lze ho zakoupit zvlášť.
Údaje výrobce
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411760106101
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekorativní box |
| Materiál: | SAN |
| Odstín: | Bílá |
| Skládací: | Není skládací |
| Stohovatelné: | Stohovatelné |
| S kolečky: | Bez koleček |
| Bezpečné pro potraviny: | Bezpečné pro potraviny |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 137 g |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šířka: | 14,0 cm |
| Hloubka: | 20,0 cm |



















